• Со попуст
  • Неодамнешно
AEXIT 2,5 mm x рутер битови 4mm x 50mm 3 флејти директно тресење на челичен челик крајниот раб Третман и алатка за мелници за парчиња мелница

AEXIT 2,5 mm x рутер битови 4mm x 50mm 3 флејти директно тресење на челичен челик крајниот раб Третман и алатка за мелници за парчиња

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Тежина : 11g; Материјал : челик од волфрам; Содржина на пакет : 1 x Крајни мелници Име на производот : крајна мелница; Дијаметар на Шанк : 4мм/ 0,16 ". Главна боја : сива; дијаметар на сечење : 2,5мм/ 0,1". Вкупна должина : 50мм/ 2 "; Должина на сечење : 2,5мм/ 0,1". Цврстина : 50ч; Број на флејта : 3. Тежина : 11g; Материјал : челик од волфрам; Содржина на пакет : 1 x Крајни мелници. Име на производот : крајна мелница; Дијаметар на Шанк : 4мм/ 0,16 ". Главна боја : сива; дијаметар на сечење : 2,5мм/ 0,1". Вкупна должина : 50мм/ 2 "; Должина на сечење : 2,5мм/ 0,1". Цврстина : 50ч; Број на флејта : 3. Груби заби, права шанка, длабоко спирално жлебови.com со сина пластична кутија, може добро да го задржи секачот на мелницата, да избегне случајна повреда. Користена широко во машините за мелење или машински алати за мелење на чекорите, вдлабнатини, вдлабнатини, вдлабнатини, вдлабнатини, вдлабнатини, вдлабнатини, вдлабнатини, вдлабнатини, вдлабнатини, вдлабнатини. Вертикални рамнини површини, итн.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата