• Со попуст
  • Неодамнешно
Мејнстрим бавно-блиско тркалезно предно тоалетно седиште

Мејнстрим бавно-блиско тркалезно предно тоалетно седиште

 
DEN 382.24

Количината на стоката
Това е достапна

Нема седиште и капаче за слабиот близок за практичноста на корисниците и одговара на повеќето конвенционални тркалезни предни тоалети Главното тоалетно седиште има преоден дизајн кој ќе го надополни секој тоалет. Ова тоалетно седиште има бавно блиски шарки за да се спречи трескање на седиштето, инсталација на дното на монтирање што одговара на повеќето конвенционални тоалети и патентирана површина на вечноста.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата