• Со попуст
  • Неодамнешно
Ларченциел Велигден Подарок Хартија За Завиткување, 6 Листови Симпатична Велигденско Јајце Зајаче Подарок Заврши Во Собата со/Подарок Тагови, Канап Стринг &засилу?

Ларченциел Велигден Подарок Хартија За Завиткување, 6 Листови Симпатична Велигденско Јајце Зајаче Подарок Заврши Во Собата со/Подарок Тагови,

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Подарок кој е полн со срце Завиткувањето подароци е подеднакво важно. Испратете целосен благослов на вашите најблиски. Торба за жени, е декоративна, е лесна стока за носење, но исто така е и убавината на дополнителната стока. Направете го вашиот подарок попривлечен и попривлечен од другите. Одлична алатка за зголемување на мистеријата и создавање мали изненадувања за да оставите добра меморија. ?`+Голема Вредност Во собата Ќе добиете 6 листови велигденска хартија за завиткување (27,5 х 19,6 инчи/ 70х50 см секој) + 6 ПАРЧИЊА обоени јајца ознаки за подароци + 1 пакет канап (196,8 инчи/ 500 см) + 25 ПАРЧИЊА слатки налепници. Идеален за повеќето подароци со големина С/М, практични и удобни. ?●Симпатична Велигденска Тема ● Хартија За Завиткување Подароци и додатоци дизајнирани со богат дезен, како Што се Велигденски Јајца, Смешно зајаче, прекрасни кокошки, повеќебојни "Среќни велигденски" букви. Тие ќе работат добро за вашите потреби за одмор. ?●Густ и Издржлив Комплет За Завиткување Подароци е изработен од висококвалитетен хартиен материјал, мазна површина, фино и јасно печатење, умерена дебелина, не е лесен за кинење, но лесен за употреба, безбеден и рециклирачки, многу пријателски настроен кон околината, можете да бидете сигурни дека ќе го користите.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата