• Со попуст
  • Неодамнешно
Sandisk Extreme Pro 64GB Micro SDXC Мемориска Картичка Работи со Sony Cyber-Shot DSC-HX99, Dsc-RX0 II Компактен Пакет Камера Со Сѐ Освен Читач На MicroSD Картички Stromboli

Sandisk Extreme Pro 64GB Micro SDXC Мемориска Картичка Работи со Sony Cyber-Shot DSC-HX99, Dsc-RX0 II Компактен Пакет Камера Со

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Пакетот вклучува (1) 64gb Micro SD Екстремни Про San Disk Мемориска Картичка Со Адаптер и (1) Сѐ, Освен Stromboli Micro SD и SD Мулти-слот Читач На Картички Компатибилен СО Sony Cyber-shot DSC-HX99, DSC-RX0 II. sandisk Extreme Pro V30 a2 микро картичките се отпорни на температура, водоотпорни, отпорни на удари и рендгенски доказ-изградени за тешки услови!. Брзини на пренос до 170mb / s читање И 90mb/s брзина на пишување за вашиот дрон, акциона камера, паметен телефон, професионална VR камера, дигитална камера или таблет. Избраните спецификации вклучуваат Класа 10, Uhs Класа На Брзина 3( U3), A2, Видео 30( V30), 4 K UHD И Full HD што значи дека вашиот дрон е подготвен за напади во виртуелната реалност и снимање видео од 360°.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата