• Со попуст
  • Неодамнешно
Форца Кошарка Пост Заштита Влошки | Пена Покритие Кошарка Обрач Баласт | Заврши Околу Обложени Заштита | Кошарка Обрач Додатоци

Форца Кошарка Пост Заштита Влошки | Пена Покритие Кошарка Обрач Баласт | Заврши Околу Обложени Заштита | Кошарка Обрач Додатоци

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

ОПЦИИ СО ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ - овие влошки за кошаркарски голови се достапни во различни опции за големина, висини на бои за да одговараат на повеќе големини на кошаркарски столбови и одговараат на опсегот на нашиот кошаркарски систем ПОДЛОГА ОТПОРНА НА УДАРИ-влошките за кошаркарски гол имаат густа подлога од пена за крајна отпорност на удар и апсорпција на удари за да ги заштитат играчите од повреди и столбот од оштетување. БЕЗБЕДНО ПРИЦВРСТУВАЊЕ-Лесно прицврстете ја подлогата за кошаркарски столб со густата и силна лента за прицврстување на куката и јамката што се протега од врвот до дното за да спречите нејзино паѓање во текот на кошаркарските игри и тренинзите. ВОДООТПОРЕН ДИЗАЈН-Секоја подлога за топчести столбови има 100% надворешност отпорна на временски услови, која е идеална за употреба на внатрешни и надворешни кошаркарски терени. ПРИКЛУЧЕНИ И САМОСТОЈНИ СТОЛПЧИЊА - овие професионални влошки за кошаркарски столбови се погодни и за приклучени и за самостојни кошаркарски обрачи. Идеална опција за сите кошаркарски клубови за одлична заштита и безбедност на играчите,.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата