• Со попуст
  • Неодамнешно
Cabilock 8pcs тоалетни анти-диритални капаци на тоалетот за тоалети за тоалетот, користете го седиштето за покривање на капакот на капакот на капакот за розово рачка за с

Cabilock 8pcs тоалетни анти-диритални капаци на тоалетот за тоалети за тоалетот, користете го седиштето за покривање на капакот на капакот

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Анти-дикселен покритие на тоалетот-подобар избор и решение за кревање на капакот на тоалетното седиште со само еден прст Подигач на тоалетно седиште- Направено од материјал за време и издржлива употреба. Употреба на тоалетот- одлично чувство за специјалниот дизајн, лесно е за стари лица, деца и за вас. Капакот на седиштето Избегнувајте допирање- толку е погодно што ќе избегнете да го допирате тоалетот. Капакот на тоалетно седиште - Со нив, можете да ги задржите рацете повеќе санитарни, да го заштитите вашето семејство од. Пакетот вклучува 8 x карактеристики на кревачот на седиштата - боја : розова. - Големина : 25x3. - Материјал : силикон. - Одлично чувство за специјалниот дизајн, лесно е за стари лица, деца, а капакот на седиштето Избегнувајте допирање. - Подобар избор и решение за подигнување на капакот на тоалетот со само еден капак за тоалети за тоа. - Направен од материјал за време и издржлива употреба на тоалетно седиште за тоалети. - Тоа е толку погодно што ќе избегнете да ја допирате употребата на тоалетот за тоалетот. - Со нив, можете да ги задржите рацете повеќе санитарни, да го заштитите вашето семејство од тоалетот против дисперзијата.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата