• Со попуст
  • Неодамнешно
Смешно персонализирано име Шиба Ину Црна и Тан подароци 2023 Орнаменти на новогодишна елка Керамика

Смешно персонализирано име Шиба Ину Црна и Тан подароци 2023 Орнаменти на новогодишна елка Керамика

 
DEN 239.68

Количината на стоката
Това е достапна

? Овој керамички украс може да ги смести вашите уникатни идеи за украсување на новогодишни елки и да додаде сопствен допир во декор на вашиот дом ? Печатено на еднострано со силни, живописни и долготрајни бои. Направено од бела, трајна керамика. Увезени; обработено и печатено во Соединетите држави ⚠ Секој пакет содржи единствен украс. 0,125 инчи (3мм) дебела керамика со висок квалитет. Постои дупка за висечката жица и доаѓа со лента за виси. ? Дизајнирајте свој сет на Божиќни украси за да го направите вашето дрво колк, традиционален или забавен за да одговараат на вашиот уникатен стил. Овие прилагодени Божиќни украси можат да бидат совршено наследство што треба да се користи од година во година, генерација по генерација. ? Што е подобро од давање симпатичен украс на вашето семејство или пријатели за време на Божиќната сезона? Овој прекрасен украс е значаен подарок што станува богатство за следните години, совршен избор за ставање насмевка на лицето на примателот. ? Овој керамички украс може да ги смести вашите уникатни идеи за украсување на новогодишни елки и да додаде сопствен допир во декор на вашиот дом.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата