• Со попуст
  • Неодамнешно
Млазница за воздушен пиштол, безбедност, 6 ин. L, челик

Млазница за воздушен пиштол, безбедност, 6 ин. L, челик

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Тип на млазница : Безбедност, за употреба со : лајзерски серии воздушни пиштоли, големината на влезот : 1/8 in Користете со воздушни пиштоли во серија Лазер, Индустриско чистење и сушење на апликации, стандарди OSHA.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата