• Со попуст
  • Неодамнешно
ЗЛАТНА ГОЛЕМИ 260962 ТВ ламба за замена со куќиште за проектори RCA HD50LPW162YX3 / HD50LPW162YX4 / HD50LPW163YX3 / HD50LPW163YX4 / HD50LPW42YX1 / HD50LPW42YX2 / HD61LPW1622YX333

ЗЛАТНА ГОЛЕМИ 260962 ТВ ламба за замена со куќиште за проектори RCA HD50LPW162YX3 / HD50LPW162YX4 / HD50LPW163YX3 / HD50LPW163YX4

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

✅ Дел Број : Сосема нов 260962 Заменски проектор за ламба со ламба со куќиште ✅Compatible with : RCA HD50 LPW162 YX3 / HD50 LPW162 YX4 / HD50 LPW163 YX3 / HD50 LPW163 YX4 / HD50 LPW42 YX1 / HD50 LPW42 YX2 / HD61 LPW162 YX3 / HD61 LPW162 YX4 / HD61 LPW163 YX3 / HD61 LPW42 YX5 / HD61 LPW42 YX6 / HDLP50 W151 YX1 / HDLP50 W151 YX3 / HDLP61 W151 YX1 / HDLP61 W151 YX3. Time Време на живот (СПД) : 3000, време на живот (ЕКО) : 4000. Осветленоста ќе биде малку намалена по 3500 часа, што е подолго од другите производи на пазарот и излезот е подолг и постабилен. ✅ Warranty : Производот доаѓа со 120-дневна замена и нуди поврат од 30 дена, ве молиме слободно користете го!. - Изработено од Голденривер. Golden River Секоја сијалица за ламби се подложува на ригорозно тестирање на перформанси пред да ја напушти фабриката. Goldenriver е одговорен за сите описи и гаранција на предметите.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата