• Со попуст
  • Неодамнешно
Yuyeran 3 парчиња/постави четки за шминка чистач сунџ сув четки чистачка за очи или руменило за отстранување на бојата за сунѓер

Yuyeran 3 парчиња/постави четки за шминка чистач сунџ сув четки чистачка за очи или руменило за отстранување на бојата за сунѓер

 
DEN 159.84

Количината на стоката
Това е достапна

Големина приближно 3,3 " * 3,3" * 1 ", лесен за носење Пакетот вклучува 3 сунѓер и 3 канти. Исчистете ги четките за очила брзо, префрлете се на следната боја. Контејнер изработен од квалитетен метал со облога за докажување. Актикарбонско чистење сунѓер. Двете страни на црниот сунѓер се употребливи. Совршени за отстранување на боја во прав/боја на сенка. (Не за течност). Големина приближно 3,3 " * 3.3" * 1 ", лесен за носење. Пакетот вклучува 3 сунѓер и 3 канти. Исчистете ги четките за очила брзо, префрлете се на следната боја. Контејнер изработен од квалитетен метал со облога за докажување на брзање. Издржлив и здрав. Направено од чистење на чистење на акции. Двете страни на црниот сунѓер се употребливи. Совршено за отстранување на боја во прав/боја на сенка. (Не за течност). Спецификација : Големина : 3.3x1 во боја на лимени : Силивер Боја на сунѓер : Материјал со црн сунѓер : чистење на чистење на активирање на активирање за : четки за шминка за отстранување на бојата Преносен и практичен. Лесно префрлете ја следната боја за сенка за очи или руменило и не дозволувајте четката со најразлични бои.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата