• Со попуст
  • Неодамнешно
Мекмилан проток 100-6 Економичен сензор за проток на РИТОН ППС за гасови, 0,2 до 1 ЛПМ

Мекмилан проток 100-6 Економичен сензор за проток на РИТОН ППС за гасови, 0,2 до 1 ЛПМ

 
DEN 6218.72

Количината на стоката
Това е достапна

Лабораториска опрема и инструменти Направени во Соединетите држави. Произведено од Кол-Пармер. Лабораториска опрема и инструменти. Направени во Соединетите држави. Произведено од Кол-Пармер. Лабораториска опрема и инструменти. Мекмилан проток 100-6 Економичен сензор за проток на проток на Ryton PPS за гасови, 0,2 до 1 LPM (AIR). Произведено од Кол-Пармер. Производи на бренд Cole-Parmer.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата