• Со попуст
  • Неодамнешно
512GB комплет DDR4-3200 PC4-25600 ECC оптоварување Намалена меморија за Asrock Rack Romed8-2T AMD EPYC табла од Nemix RAM

512GB комплет DDR4-3200 PC4-25600 ECC оптоварување Намалена меморија за Asrock Rack Romed8-2T AMD EPYC табла од Nemix RAM

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Компатибилен со Asrock Rack Romed8-2 T AMD EPYC табла 512 GB (4 x 128 GB). DDR4 3200 (PC4 25600). Оптоварувањето на ECC го намали LRDIMM / 288-PIN SDRAM 1. Гаранција за замена на живот. Спецификации : Компатибилен со : Asrock Rack Romed8-2 T AMD EPYC Board Capacity : 512 GB (4 x 128 GB) Тип : 288-PIN DDR4 SDRAMSPEED : DDR4 3200 (PC4 25600) Напон : 1.2 VDimm Тип : ЕКЦ Оптоварување Намален LRDIMMNEMIX RAM меморија, искуство најдобро! Изградени за интензивни оптоварувања на работа на компјутери, сервери и работни станици, Nemix RAM меморија дава крајна изведба што ги задоволува потребите на најсложените технолошки ентузијасти и професионалци ширум светот! Nemix RAM меморијата се произведува со употреба на големи чипови на брендот, како што се Micron, Samsung, Hynix или Elpida и ги исполнува или ги надминува спецификациите на производителот заедно со стандардите на JEDEC. Сликата не може точно да одговара на производот. Nemix RAM меморијата е поддржана со гаранција за замена на живот и бесплатна технологија за поддршка. Оваа меморија е во нашите акции во САД и испорачува ист работен ден пред 15 часот, дизајнирана за високо квалитетни перформанси-.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата