• Со попуст
  • Неодамнешно
Прицврстувачи за црево од црево од не'рѓосувачки челични цевки 60 парчиња Прилагодливо црево Прицврстувач на црево од не'рѓосувачки челик Стегач за црево Пластична

Прицврстувачи за црево од црево од не'рѓосувачки челични цевки 60 парчиња Прилагодливо црево Прицврстувач на црево од не'рѓосувачки

 
DEN 389.44

Количината на стоката
Това е достапна

Може да се користи повторно и да се рециклира прицврстувачот на цевките, ако не сакате тие да останат на оригиналното место Совршено е да се примени во автомобилска цевка за прицврстување на цевките, индустриски, брод/ морски, штит, домаќинство итн. И затворено или на отворено. Прицврстувачите се користат при обезбедување црева, цевка, кабел, цевка, обрач за прицврстувачи на цевки за гориво. Тие обезбедуваат одличен безбеден обрач за прицврстувач на цевки во црева, цевка, кабел, цевка, линии за гориво итн. Дури и во околности на сол во вода. Направено од премија за тешки тешки челични материјали од не'рѓосувачки челик. Отпорен на сол, анти-'рѓа, анти-корозија, водоотпорен, доказ за масло. Прицврстувачите се цврсти и сигурни. Може да се користи повторно и да се рециклира прицврстувачот на цевките, ако не сакате тие да останат на оригиналното место. Совршено е да се примени во автомобилска цевка за прицврстување на цевките, индустриски, брод/ морски, штит, домаќинство итн. И затворено или на отворено. Прицврстувачите се користат при обезбедување црева, цевка, кабел, цевка, обрач за прицврстувачи на цевки за гориво.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата