• Со попуст
  • Неодамнешно
Силиконски шминка за чистење четка за чистење чистач за чистење со четка за четка за сушење четка за шминка за миење додатоци за алатка за миење садови

Силиконски шминка за чистење четка за чистење чистач за чистење со четка за четка за сушење четка за шминка за миење додатоци за алатка за миење

 
DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

[Вклучи пакет] ќе добиете алатка за чистење четка за шминка 3 парчиња Оваа подлога за чистење е дизајнирана да ги отстрани шминката, маслото и нечистотиите од влакната на четките за шминка, да ги чувате алатките за шминка чисти, само одвојте неколку минути за да ги освежите четките за шминка, чистењето редовно може да ја продолжи употребата на вашите четки. Погодно за чистење на сите видови алатки за шминка, како што се четки за шминка, мафини за шминка, сунѓери за шминка, итн. Кога ќе откриете дека четката за шминка треба да се исчисти, прво ја навлажни четката за шминка, а потоа натопете ја чистачот на четката и исчистете ја на подлогата за чистење во кружно движење. Конечно, исплакнете го преостанатиот детергент на четката додека не биде чист, а потоа нежно исцедете ја вишокот вода на четката со рацете. [Добар материјал] Овој чистач за четка за шминка е изработена од висококвалитетен материјал, кој е удобен за употреба. Материјалот е мек и не е лесно деформиран. Силиконскиот материјал на подлогата за чистење четки е многу мек, така што кога ќе го користите, алатката за чистење на четка за шминка може да ја исчисти четката за шминка или сунѓер за шминка добро без да ги оштети вашите алатки за шминка и може да се користи подолго време. [Повторна употреба] Овој чистач за четки за шминка е еднократно. После неколку употреби на четката, треба да ги користите овие производи за чистење за да ја исчистите мафта или четката за да ја одржувате чиста. Откако ќе ја користите подлогата за чистење, ве молиме воздухот исушете го природно или исушете го со пешкир за да се осигурате дека може повторно да се користи. [Идеален подарок] Овој чистач за четки за шминка е одличен подарок за секоја девојка, жена, пријател, сестра, мајка, семејство, убавина, lубител на мода и шминка, а алатката за миење на четки за шминка е исто така одличен подарок за Божиќ, Денот на вineубените , Денот на мајката, роденденот и кој било друг фестивал. [Вклучи пакет] ќе добиете алатка за чистење четка за шминка 3 парчиња. Оваа подлога за чистење е дизајнирана да ги отстрани шминката, маслото и нечистотиите од влакната на четките за шминка, да ги чувате алатките за шминка чисти, само одвојте неколку минути за да ги освежите четките за шминка, чистењето редовно може да ја продолжи употребата на вашите четки. Погодно за чистење на сите видови алатки за шминка, како што се четки за шминка, мафини за шминка, сунѓери за шминка, итн. Кога ќе откриете дека четката за шминка треба да се исчисти, прво ја навлажни четката за шминка, а потоа натопете ја чистачот на четката и исчистете ја на подлогата за чистење во кружно движење. Конечно, исплакнете го преостанатиот детергент на четката додека не биде чист, а потоа нежно исцедете ја вишокот вода на четката со рацете.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата