• Со попуст
  • Неодамнешно
Jusuns MSD Mohair Pigs D20313 7-8inch 18-20cm 1/4 долга принцеза мека бран BJD коса со заедничко парче

Jusuns MSD Mohair Pigs D20313 7-8inch 18-20cm 1/4 долга принцеза мека бран BJD коса со заедничко парче

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

7-8inch Долги принцеза Меки бран на кукли со кукли Големина : 1/4 7-8inch се костуми за 18-20 см МСД, Минифеј, Среден Блит и други што обемот на главата е околу 18-20 см кукли. Боја : Пепел кафеава, темно розова, морков, слонова коска, L.T кафеава, темно кафеава, руса, црна, ѓумбир, Л, Т розова. Материјал : Периките на Мохаир Мохаир се изработени од најдобрите 100% природни влакна Мохаир, што е идеален материјал за коса за реален и елегантен изглед на колекционерска кукла. Периката на Мохаир е лесно да се направи стил со природен мек допир. ★ Пакет вклучува : само перика, други додатоци и кукла не се вклучени!. ★ Препорачајте возраст : 10+ години. 7-8inch Долги принцеза Меки бран на кукли со кукли. Големина : 1/4 7-8inch се костуми за 18-20 см МСД, Минифеј, Среден Блит и други што обемот на главата е околу 18-20 см кукли. Боја : Пепел кафеава, темно розова, морков, слонова коска, L.T кафеава, темно кафеава, руса, црна, ѓумбир, Л, Т розова. Материјал : Периките на Мохаир Мохаир се изработени од најдобрите 100% природни влакна Мохаир, што е идеален материјал за коса за реален и елегантен изглед на колекционерска кукла. Периката на Мохаир е лесно да се направи стил со природен мек допир. ★ Пакет вклучува : само перика, други додатоци и кукла не се вклучени!.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата