• Со попуст
  • Неодамнешно
Свадбени силиконски калапи, калапи за свеќи, калапи за венчаници, подароци за девојчиња за занаетчиски калапи, достапна епоксидна смола, калапи за сапуни, калапи за

Свадбени силиконски калапи, калапи за свеќи, калапи за венчаници, подароци за девојчиња за занаетчиски калапи, достапна епоксидна смола,

 
DEN 191.84

Количината на стоката
Това е достапна

【? Лесно за ослободување】 Едноставно истурете ги омилените состојки во калапот и чувајте ги состојките статични додека не се формираат целосно Овој флексибилен силиконски калап нуди нелеплива површина што им овозможува на стоката да се појави десно со малку притисок од дното. 【? Специјални дизајнирани и повеќенаменски - финиот дизајн и јасните детали ги прават вашите дела живописни и живи. И тоа е микробранова, печка, фрижидер, безбеден замрзнувач. Температура на силиконски калап безбеден од -104 ° F до +446 ° F. 【? Лесно за чистење и складирање】 Оваа силиконска мувла е целосно безбедна машина за миење садови. Алтернативно, едноставно чистењето со топла вода со сапуница ја прави работата! Откако ќе се исчисти, ставете го калапот на просторот за складирање далеку од директната сончева светлина до следната употреба. 【? Добијте креативна】 Уметноста доаѓа од животот, а со нашите силиконски калапи можете да создадете свое ремек -дело што може да се користи како играчка, или убава уметничка декорација за вашиот дом. Кидите можат да насликаат персонализирана фигура на малтер. Активност за вашите деца да уживаат заедно!. 【? Безбеден материјал за храна од храна】 Сите наши силиконски калапи се направени од квалитетен силиконски степен на храна. Нетоксичен, без чуден мирис. 【? Најдобри подароци】 Романтични и мистериозни рачно изработени подароци за калапи за свеќи за вашите прекрасни деца, родители, пријатели, сестри, браќа, парови на роденден, Денот на вineубените, Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на благодарноста, Божиќ и така натаму, силиконските калапи би би Создадете прекрасна пријатна околина надвор од вашите очекувања. 【? Лесно за ослободување】 Едноставно истурете ги омилените состојки во калапот и чувајте ги состојките статични додека не се формираат целосно. Овој флексибилен силиконски калап нуди нелеплива површина што им овозможува на стоката да се појави десно со малку притисок од дното. 【? Специјални дизајнирани и повеќенаменски - финиот дизајн и јасните детали ги прават вашите дела живописни и живи. И тоа е микробранова, печка, фрижидер, безбеден замрзнувач. Температура на силиконски калап безбеден од -104 ° F до +446 ° F. 【? Лесно за чистење и складирање】 Оваа силиконска мувла е целосно безбедна машина за миење садови. Алтернативно, едноставно чистењето со топла вода со сапуница ја прави работата! Откако ќе се исчисти, ставете го калапот на просторот за складирање далеку од директната сончева светлина до следната употреба. 【? Добијте креативна】 Уметноста доаѓа од животот, а со нашите силиконски калапи можете да создадете свое ремек -дело што може да се користи како играчка, или убава уметничка декорација за вашиот дом. Кидите можат да насликаат персонализирана фигура на малтер. Активност за вашите деца да уживаат заедно!. 【? Безбеден материјал за храна од храна】 Сите наши силиконски калапи се направени од квалитетен силиконски степен на храна. Нетоксичен, без чуден мирис. 【? Најдобри подароци】 Романтични и мистериозни рачно изработени подароци за калапи за свеќи за вашите прекрасни деца, родители, пријатели, сестри, браќа, парови на роденден, Денот на вineубените, Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на благодарноста, Божиќ и така натаму, силиконските калапи би би Создадете прекрасна пријатна околина надвор од вашите очекувања.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата