• Со попуст
  • Неодамнешно
Jawkp кујнски ножици Шарени ножици за везови од не'рѓосувачки челик остри зашилени ножици за сечење на конец за занаетчиски теми, предиво за игли и шиење

Jawkp кујнски ножици Шарени ножици за везови од не'рѓосувачки челик остри зашилени ножици за сечење на конец за занаетчиски теми, предиво за игли

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Лесно се сече преку храна, месо, живина, билки, морска храна, пилешко, риба, скара, картон, канап, зеленчук, торби за пакување храна и многу повеќе ☆ Направено од не'рѓосувачки челик со добар квалитет, има добра абразија, обезбедувајќи долгорочна употреба. ☆ Ножиците имаат зашилен раб, остар сечило, мазно отворање и затворање, ве прават лесно да исечете нешто, удобно за држење, мала тежина за лесно носење. ☆ Шарена позлатена рачка за финиш и гроздобер дизајн, направете ги ножиците стилски. Исклучени како подарок за пријателите и можат да бидат одлична лична колекција. ☆ Погодно е за сечење хартија, кожа, плетени материјали, ткаенини со влакна, итн. Лесно се сече преку храна, месо, живина, билки, морска храна, пилешко, риба, скара, картон, канап, зеленчук, торби за пакување храна и многу повеќе. ☆ Направено од не'рѓосувачки челик со добар квалитет, има добра абразија, обезбедувајќи долгорочна употреба. ☆ Ножиците имаат зашилен раб, остар сечило, мазно отворање и затворање, ве прават лесно да исечете нешто, удобно за држење, мала тежина за лесно носење.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата