• Со попуст
  • Неодамнешно
Моравијан Адвент и Божиќна светлина на Божиќната starвезда

Моравијан Адвент и Божиќна светлина на Божиќната starвезда

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Голем моравијан starвезда 22 "светло на тремот Може да користи затворено или на отворено. Вклучена е сијалица. Потребно е собрание. Голема морависка starвезда 22" тремот светло. Може да користи затворено или на отворено. Вклучена е сијалица. Потребно е собрание. Божиќните традиции на Моравската црква, долг дел од историјата на Северна Каролина, ни ја донесуваат оваа уникатна декорација за да ги украсуваме предните тремови низ целата земја. Мерки 22 "во дијаметар. Потребно е склопување; Приложени упатства. Вклучена е сијалица.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата