• Со попуст
  • Неодамнешно
Златни Тинсел Ѕвезди Заграда Ѕвезда Тинсел Жица Венец За Домашна Свадба Роденденски Украси За Забави 26 стапки х 2

Златни Тинсел Ѕвезди Заграда Ѕвезда Тинсел Жица Венец За Домашна Свадба Роденденски Украси За Забави 26 стапки х 2

 
DEN 111.84

Количината на стоката
Това е достапна

ГОЛЕМИНА : должината на ѕвездената венец е прибл 26 стапки (8 м). МАТЕРИЈАЛ : Жица и ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ. ПАКЕТ : 2 парчиња 26 стапки лажен ѕвезди протези. ОДЛИЧНИ УКРАСИ : заградата За Ѕвезди од Тинсел е совршена за вашата декорација На Новогодишна елка, украс за венчавки, организирани активности за расадници. МЕТАЛИК ЗА СВЕЧЕНИ ПРИЛИКИ : Одлично За новогодишни украси, дом, градини, двор, свадба, забава итн. ГОЛЕМИНА : должината на ѕвездената венец е прибл. 26 стапки (8 м). МАТЕРИЈАЛ : Жица и ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ. ПАКЕТ : 2 парчиња 26 стапки лажен ѕвезди протези. ОДЛИЧНИ УКРАСИ : заградата За Ѕвезди од Тинсел е совршена за вашата декорација На Новогодишна елка, украс за венчавки, организирани активности за расадници. МЕТАЛИК ЗА СВЕЧЕНИ ПРИЛИКИ : Одлично За новогодишни украси, дом, градини, двор, свадба, забава итн. Ѕвезда Лажен Жица Венец. Венец од жица од ѕвезда е совршен за вашата декорација На Новогодишна елка, свадбена декорација, дом, градини, двор, свадба, забава итн.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата