• Со попуст
  • Неодамнешно
Дентек Стоматолошки Зема Со Свежа Нане, 100 Брои

Дентек Стоматолошки Зема Со Свежа Нане, 100 Брои

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Стоматолошки Длабоко Чиста Текстура И Наежвам Пик Завршува 100 брои по торба (6 пакет) Отстранува Храна И Плакета. Борба Против Расипување На Забите, Борба Против Лош Здив. Стимулирајте Ги Непцата. Флексибилен Наежвам И Текстура Пик. Оваа Листа За Dentek Длабоко Чисти Стоматолошки Зема Интердентални Чепкалки За Заби Свежо Нане 600 Брои 6 Пакет Запечатени!! Ја отстранува храната И Плаките Борба Против Расипување На Забите Ги Стимулира Непцата Борба Против Лошиот Здив.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата