• Со попуст
  • Неодамнешно
Гарднер Бендер ГСЕ-205 Влезен кабел за влез, 2 во, 2 СЕУ, Греј

Гарднер Бендер ГСЕ-205 Влезен кабел за влез, 2 во, 2 СЕУ, Греј

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Тоа е 5 пакет #2 СТЕП за кабел за SEU Пластични 2 погонски нокти картички. Ова е производ на Gardner Bender Inc. Име на бренд : Гарднер Бендер. 5 пакувања, #2 SEU Cable Staple, пластика, 2 погонски нокти, картички. Производот е добар за употреба. Произведено во Кина.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата