• Со попуст
  • Неодамнешно
Количка за заварување на JEGS со фиоки и платформа за заварување на резервоарот - одговара на повеќето машини за заварување на лакот, машини за заварување на лак, сека

Количка за заварување на JEGS со фиоки и платформа за заварување на резервоарот - одговара на повеќето машини за заварување на

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ги држи повеќето заварувачи и има доволно простор за складирање за да ги чувате сите ваши алатки и материјали за заварување на едно место Големите фиоки за складирање ги одржуваат вашите материјали за заварувачи организирани и безбедни, додека неговите вртливите тркала за вртење на вртење ви овозможуваат да ја маневрирате масата за заварување околу продавницата со леснотија. Поголема платформа за заварување на кабинетот со 3 мазни фиоки за летање, длабока длабочина на фиоката, куки за црево за заварување и кабел, платформа за заварување, челична конструкција и завршница на палто со црн прав за одличен изглед и употреба на долг живот. Совршена алатка за комунални услуги за складирање и транспорт на повеќето машини за заварување на MIG, TIG и лак, секач за плазма, изобилство просторија за црева, додатоци за шлем и заварувачи на заварувачот и додатоци за заварување голема големина за вашиот работен простор или гаража. (1) Кошничка за заварување : 20 in. W, (3) фиоки со фиоки за лизгање на топката - Топ : 11 in. D (вклучува (9) 3 5/8 in. Канти) - Среден : 11 in. D - дно : 11 in. W x 5 13/32 во . Д, (1) кабинет за кабинет со затворање на магнетна врата : 19 in. H, (4) Hose & Cable куки, (1) Платформа за резервоар за заварување w/2 Безбедносни ланци : Држете цилиндер со дијаметар од 8 инчи, (2) 6 инчи. Фиксни тркала, (2) 3 ин. Ги држи повеќето заварувачи и има доволно простор за складирање за да ги чувате сите ваши алатки и материјали за заварување на едно место. Големите фиоки за складирање ги одржуваат вашите материјали за заварувачи организирани и безбедни, додека неговите вртливите тркала за вртење на вртење ви овозможуваат да ја маневрирате масата за заварување околу продавницата со леснотија.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата