• Со попуст
  • Неодамнешно
Дрвена кожна алатка за алатка за рачно вежбање за рачно изработени чевли со иглички игла за поправки на DIY

Дрвена кожна алатка за алатка за рачно вежбање за рачно изработени чевли со иглички игла за поправки на DIY

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Боја : 1 парчиња случајно Тип на сет : бр. Материјал : Дрво+челик. Потекло : Кина на копното. Боја : 1 парчиња случајно. Тип на сет : бр. Материјал : Дрво+челик. Потекло : Кина на копното. Спецификации : Материјал : Дрво+Steelsize : Околу 13,5 см.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата