• Со попуст
  • Неодамнешно
Црн Тигар #1А ВФ ; графички Индија стрип

Црн Тигар 1А ВФ ; графички Индија стрип

 
DEN 591.84

Количината на стоката
Това е достапна

Напишано Од Чак Диксон Илустрирано Од Греам Нолан. Точка : Црн Тигар #1а Издавач : Графички Индија Покрие Уметник : Греам Нолан Писател : Чак Диксон Уметник : Греам Нолан Белешки : серија продолжува Во Сенка Тигар #2; Варијанта Покритие Од Мукеш Синг Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата