• Со попуст
  • Неодамнешно
Другата loveубов во 1947 година Постер за картички за прозорци на САД

Другата loveубов во 1947 година Постер за картички за прозорци на САД

 
DEN 800.00

Количината на стоката
Това е достапна

Прозорец картичка (14x22) Валани / не се свиткани. Забележете дека големините се приближни и наведени во инчи. Вистинската големина може да варира за еден сантиметар или повеќе. Доколку сакате точните димензии, побарајте пред да нарачате. Ние секогаш сме среќни да обезбедиме детален извештај за состојбата, како и дополнителни слики од предметот на барање. Ако сте загрижени за состојбата, побарајте детали пред да купите. Прозорец картичка (14x22). Валани / не се свиткани. Забележете дека големините се приближни и наведени во инчи. Вистинската големина може да варира за еден сантиметар или повеќе. Доколку сакате точните димензии, побарајте пред да нарачате. Ние секогаш сме среќни да обезбедиме детален извештај за состојбата, како и дополнителни слики од предметот на барање. Ако сте загрижени за состојбата, побарајте детали пред да купите. Оригинална прозорец картичка од САД за другата loveубов од 1947 година. Состојба : фино валана состојба. Адаптацијата на романтиката на Де Тот. W/ Stanwyck & Niven. Големина : картичка за прозорец, 14x22 инчи. Филм во режија на Андре де Тот и starsвездите Барбара Стенвик.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата