• Со попуст
  • Неодамнешно
SOIMISS 3PCS печатено угостителство за работници убавина работа еластична прилагодлива памучна капа за капаци

SOIMISS 3PCS печатено угостителство за работници убавина работа еластична прилагодлива памучна капа за капаци

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

100% памук Направени во САД или увезени. Преклопено затворање. Само Хемиско чистење. Совршено да се користи како кујно масло и отпорна на саѓи, капаче за глава, итн. Разновидна функција што треба да се користи како корица или работна капа, итн., Применлива за убавина, угостителство, професионална хигиена. Дизајн на еластичен опсег, кој може слободно да се прилагоди и за долга и кратка коса. Направено од памучен материјал и за употреба. Список на пакети 1 x Карактеристики на капа - Совршено е да се користи како кујно масло и отпорна на саѓи, капаче за глава, ноќна ноќ, итн. - Материјал : Памук. - Направено од памучен материјал, издржлив и за употреба. - Боја : како што е прикажано. - Применливо за убавина, угостителство, професионална хигиена. - Разновидна функција што треба да се користи како покривка или работна капа, итн. - Големина : Прибл. 28 x 14 x 0,1 см. - Дизајн на еластичен опсег, кој може слободно да се прилагоди и за долга и кратка коса. Информации за производи Оваа печатена работна капа е направена за да одговара на кратка до долга коса за прилагодлива еластична лента.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата