• Со попуст
  • Неодамнешно
Остварување на Cut Season 3 Episode 2 Champion Collab Wainning изгледаат долги мрежни мрежни култури на врвот

Остварување на Cut Season 3 Episode 2 Champion Collab Wainning изгледаат долги мрежни мрежни култури на врвот

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

100% полиестер Повлечете го затворањето. Easy & Breezy - Ткаени ткаенини на женските врвни ви помагаат да бидете поладни и посува. Кул и покриени - долгите ракави ве одржуваат и ладни и покриени. Исечен за стил и удобност - одличен изглед и воздушна удобност околу вашата средина. Ознаката на шампион - оваа брисена исечена мрежа за жени ја прикажува иконата „Ц“ лого -ознака на левиот полите. Квалитетна ткаенина-маицата со долги ракави на Championенски женски маица е направена од мешавина од полиестер/најлон. Лесна грижа - Фрли во мијалник, суво суво ниско. Беше домаќин на Хајди Клум и Тим Ган, Сезона 3 од „Изработката на пресекот“ собра 10 талентирани, горе и доаѓаат дизајнери. Секоја недела натпреварувачите се натпреваруваат во дизајнерски предизвици што ги тестираат и нивните вештини за дизајнирање и нивната способност да водат моден бренд. Победничкиот дизајнер на епизодата 2, Рафаел Чауик, работи на воспоставување на неговиот истоимен бренд, Чауик, во Бразил. Електричната личност на Рафаел зрачи низ неговата мешавина на бои, ткаенини и скулпторски парчиња.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата