• Со попуст
  • Неодамнешно
Александар Алекс Овечкин потпиша автограм 11x14 Фотографија - Вашингтон Капитал ПСА - Автограмирани фотографии од НХЛ

Александар Алекс Овечкин потпиша автограм 11x14 Фотографија - Вашингтон Капитал ПСА - Автограмирани фотографии од НХЛ

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фотографии од НХЛ. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фотографии од НХЛ. Александар Алекс Овечкин потпиша Autograph 11x14 Фотографија - Вашингтон Капитал ПСА Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограм нема да биде вклучен во меморијалии на Алекс Овечкин. Меморијабилии во Вашингтон Капитал.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата