• Со попуст
  • Неодамнешно
ПУМА ТИМФИНАЛЕ 21.6 Мс Топка

ПУМА ТИМФИНАЛЕ 21.6 Мс Топка

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Почетна топка која е одлична за обука или подигање игри Изгледа и се чувствува одлично. 32 панел машина зашиени топката. Четири пума мачка логоа. Тпу надворешен материјал. Добра топка за тренирање, за употреба на тренингот.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата