• Со попуст
  • Неодамнешно
Компјутер акрилна пластична транспарентна метричка метричка завртка за тава глава M4 Поставете целосна должина 4-45мм и М4 орев и М4 Асортиман за асортиман на хардвер

Компјутер акрилна пластична транспарентна метричка метричка завртка за тава глава M4 Поставете целосна должина 4-45мм и М4 орев и М4 Асортиман

 
DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Комплет со целосна големина, се-во-еден : Вкупно 295 парчиња поликарбонат транспарентен метрички метрички завртки за тава, хексадецимални и обични мијалници на М4, вклучително и најшироко користена должина што може да биде задоволна со општата употреба, вклучуваше : M4 X4/20 PCS, M4 X6/ 20 PCS,M4 X8/20 PCS,M4 X10/20 PCS,M4 X12/20 PCS,M4 X14/20 PCS,M4 X16/20 PCS, M4 X20/20 PCS,M4 X25/20 PCS,M4 X30/15 PCS,M4 X40/20 PCS,M4 X45/20 PCS,Hex Nut M4/30 PCS, Plain Washer М4/30 парчиња Стандард за контрола на квалитетот : Секоја лота ќе биде проверена за да се сретне со стандардот на големината , и секоја лота ќе биде случајно проверена од Go No Go мерач. Прекрасен надворешен изглед и издржлив високо квалитетен материјал : Направено со висок квалитет на поликарбонат материјал Запознајте се со ROHS, висока транспарентност и светло пренесување го прават да изгледа не само општите завртки и орев, туку и занает. Може да биде совршено да ги исполнувате вашите барања за употреба и убавина. Добрата изолација и отпорноста на корозија го прави тоа може да се користи во многу електронска опрема и декорација на домови за да се заменат општите челични завртки за анти-кара. Прекрасно про transparentирно пакување на пластична кутија која има подвижна ќелија : Внатрешната налепница ја покажа големината и стандардот на секоја ќелија. Значи, можете лесно да управувате со овие мали делови за вашата општа употреба. Комплет со целосна големина, се-во-еден : Вкупно 295 парчиња поликарбонат транспарентен метрички метрички завртки за тава, хексадецимални и обични мијалници на М4, вклучително и најшироко користена должина што може да биде задоволна со општата употреба, вклучуваше : M4 X4/20 PCS, M4 X6/ 20 PCS,M4 X8/20 PCS,M4 X10/20 PCS,M4 X12/20 PCS,M4 X14/20 PCS,M4 X16/20 PCS, M4 X20/20 PCS,M4 X25/20 PCS,M4 X30/15 PCS,M4 X40/20 PCS,M4 X45/20 PCS,Hex Nut M4/30 PCS, Plain Washer М4/30 парчиња.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата