• Со попуст
  • Неодамнешно
X-Ree 5/16 -18 Straight Knurled Rivet Nut inter Intrester_t Бронзен тон 40pcs (5/16 '-18 Tuercas de remache estriadas rectas inserte el tono de bronce de nutser_t 40 piezas

X-Ree 5/16 -18 Straight Knurled Rivet Nut inter Intrester_t Бронзен тон 40pcs (5/16 '-18 Tuercas de remache estriadas rectas inserte el

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Број на теми : 18; Големина на конецот : 5/16 "(г) Име на производот : навртка на занитки; материјал : метал. Тежина : 223g; Содржина на пакет : 40pcs x навртката на ривети. Главна боја : бронзен тон; висина : 18мм / 0,7" (главна боја : тоно де Бронс; : 18 мм / 0,7 ''. Големина на прирабница : 15мм x 1,4мм / 0,6 "x 0,05" (d*t); Големина на дупката за апликација : 9,4 mm / 0,37 "(Тамањо де ла Брида : 15 mm x 1,4 mm / 0,6 '' x 0,05 '' (d * t); tamaño del orificio de aplicación : 9,4 mm/ 0,37 ''. 5/16 "-18 директно ножено наврткан навртка Вметнете Nutser_t бронзен тон 40pcsflat Глава завртки за капаче на главата, 5/16 женски Дијаметар на низата, вкупна должина од 18мм. После инсталацијата, тие се трајно прикачени на материјалот за парење, дозволувајќи им на придружниот орев да се отстрани во служба без да се раздвои прицврстувачот. El Tono de Bronce de Nutser_T 40 Piezascantidad de Hilos : 18; Tamaño de la rosca : 5/16 '' (D) Nombre del Producto : Tuerca de Remache; Материјал : Metalpeso : 223 G; Contenido del Paquete : 40pcs x Tuercca de Remachecolor Giverty : Тоно де Бронс; : 18 мм / 0,7 '' Тамањо де ла Брида : 15 мм x 1,4 мм / 0,6 '' x 0,05 '' (d * t); Tamaño del Orificio de Aplicación : 9,4 mm / 0,37 ''.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата