• Со попуст
  • Неодамнешно
Мала Торба За Пелени Вкрстено Тело

Мала Торба За Пелени Вкрстено Тело

 
DEN 302.56

Количината на стоката
Това е достапна

Најлон ДИМЕНЗИЈА : W 14 x H 10 x D 6 инчи. КАПАЦИТЕТ : оваа торба за пелени изгледа многу голема, но неговиот компактен дизајн сепак има пристоен капацитет да стави бебешка крпа, марамчиња, пелени, шише со млеко, шише со вода, шолја за пиење, подлога за пресоблекување, играчки и облека за бебиња итн. ФУНКЦИОНАЛНОСТ : оваа функционална торба за пелени со вкрстено тело доаѓа со 6 џебови, вклучувајќи преден џеб со патент кој содржи 4 слотови за кредитни картички и џеб за мобилен телефон, 2 странични џебови за шишиња, шолји и држач за чаши за кафе. 2 внатрешни џебови, 1 џеб со патент и 1 голем џеб за пелени или крпи. Овој организатор за пелени за расадници има главен отворач за патенти, тој е цврст за лесен пристап, но не и материјална торба за тврдо чувство. МАТЕРИЈАЛ : Квалитетна најлонска ткаенина која може да трае долго време. Ова е тешка торба за пелени,но сепак лесна. Со широк градежен прилагодлив долг ремен, можете да го носите на повеќе начини, бидејќи крстот без раце, преку рамото, висат на количката за бебиња. Материјалот е отпорен на вода и лесно се брише. РОДОВО НЕУТРАЛЕН : најдобриот дел од оваа лесна торба за пелени е родово неутрален, можете да ја купите како подарок за туширање за бебиња кога не го знаете полот на бебињата. Исто така има и простор за лаптоп. ДИМЕНЗИЈА : W 14 x H 10 x D 6 инчи. КАПАЦИТЕТ : оваа торба за пелени изгледа многу голема, но неговиот компактен дизајн сепак има пристоен капацитет да стави бебешка крпа, марамчиња, пелени, шише со млеко, шише со вода, шолја за пиење, подлога за пресоблекување, играчки и облека за бебиња итн. ФУНКЦИОНАЛНОСТ : оваа функционална торба за пелени со вкрстено тело доаѓа со 6 џебови, вклучувајќи преден џеб со патент кој содржи 4 слотови за кредитни картички и џеб за мобилен телефон, 2 странични џебови за шишиња, шолји и држач за чаши за кафе.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата