• Со попуст
  • Неодамнешно
КИНГОНСКИТЕ Заби Оживуваат Инстант Белење На Паста За Заби, Ултра Паста За Заби Со Дамки, Целодневна Паста За Заби За Отстранување На Дамки За Чувствителни Заби

КИНГОНСКИТЕ Заби Оживуваат Инстант Белење На Паста За Заби, Ултра Паста За Заби Со Дамки, Целодневна Паста За Заби За Отстранување

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

●Овошен Боровинка, Чисти Заби●со силен природен вкус на боровинка за да ја оставите устата да се чувствува свежа Негувајте ја устата, регулирајте ја оралната средина, помогнете во намалување на проблемите со непцата, одржувајте го здивот свеж и траен. Вкус на свежо овошје, многу им се допаѓа на возрасните и децата. ●Паста За заби За Отстранување дамки ● Оваа осветлувачка паста за заби, исто така, спречува расипување на забите и ви овозможува да имате свеж здив и поздрави непца, обезбедувајќи сеопфатна орална нега. ®Интензивна сода бикарбона се распаѓа на ситни честички кои можат да навлезат во пукнатините на емајлот и да помогнат да се отстранат честичките од храната и длабоките дамки вградени таму. Паста за заби со сода бикарбона, текстура со добар вкус, совршена конзистентност ја прави одличен избор за бели и почисти заби. ●Долготрајна Q Долготрајна посветла и побела насмевка, отстранете ги дамките и ги избелува забите додека ги четкате. ●Лесен За Употреба ● Едноставно нанесете кукла пена на четката за заби и измијте ги забите онака како што секогаш правите.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата