• Со попуст
  • Неодамнешно
Безжична вода, орален наводнувач Стоматолошки Флосер - Вода со вода без безжичен USB преносен, водоотпорен младенчиња за стоматолошка вода за туширање, забен авион н

Безжична вода, орален наводнувач Стоматолошки Флосер - Вода со вода без безжичен USB преносен, водоотпорен младенчиња за стоматолошка вода

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ново-надградениот резервоар за вода : Надградениот отстранлив резервоар за вода со полно отворање ви овозможува темелно да ги исчистите варовите и бактериите внатре, што е невозможно за вообичаени орални наводнувачи Двојно водоотпорен дизајн : IPX7 водоотпорен дизајн е усвоен и во внатрешен и надворешен за да се обезбеди двојна заштита. Интелигентниот дизајн го спречува истекувањето и му овозможува на стоматолошкиот Флосер да се користи безбедно за туш во бањата. Долг живот на батеријата и полнење преку USB интерфејс : Оралниот наводнувач за полнење со моќна литиумска батерија е во состојба да се користи постојано 7-10 дена откако ќе се наполни целосно. Дизајнот за полнење на USB интерфејс се применува за најразлични капацитети за полнење, со што се прави полнење попогодно. 3 режими и дизајн на ротирачки млазници : нормални, нежни и пулсни режими за да се задоволат различните потреби за орална нега. Дизајнот на ротирачка млазница од 360 ° ви овозможува лесно да ги исчистите областите што е тешко да се достигнат и спречуваат расипување на забите, забна плоча, забна пресметка, крварење на гингивалот и хиперсензитивност на забите. Преносно и обезбедување на квалитет : Безжичен и лесен, овој преносен вода Флоссер е идеален за патување. Заменливи авиони совети вклучени за целото семејство. 100% гаранција за наплата и гаранција за замена за да се обезбеди задоволство на клиентите. Ново-надградениот резервоар за вода : Надградениот отстранлив резервоар за вода со полно отворање ви овозможува темелно да ги исчистите варовите и бактериите внатре, што е невозможно за вообичаени орални наводнувачи. Двојно водоотпорен дизајн : IPX7 водоотпорен дизајн е усвоен и во внатрешен и надворешен за да се обезбеди двојна заштита. Интелигентниот дизајн го спречува истекувањето и му овозможува на стоматолошкиот Флосер да се користи безбедно за туш во бањата. Долг живот на батеријата и полнење преку USB интерфејс : Оралниот наводнувач за полнење со моќна литиумска батерија е во состојба да се користи постојано 7-10 дена откако ќе се наполни целосно. Дизајнот за полнење на USB интерфејс се применува за најразлични капацитети за полнење, со што се прави полнење попогодно. 3 режими и дизајн на ротирачки млазници : нормални, нежни и пулсни режими за да се задоволат различните потреби за орална нега. Дизајнот на ротирачка млазница од 360 ° ви овозможува лесно да ги исчистите областите што е тешко да се достигнат и спречуваат расипување на забите, забна плоча, забна пресметка, крварење на гингивалот и хиперсензитивност на забите. Преносно и обезбедување на квалитет : Безжичен и лесен, овој преносен вода Флоссер е идеален за патување.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата