• Со попуст
  • Неодамнешно
Течни Пептиди медик8-Напреден Регенерирачки Мулти Пептиден Серум-Зацврстување, Измазнување Формула За Намалување На Брчките И Фините Линии - Хидратантен, Осветлув

Течни Пептиди медик8-Напреден Регенерирачки Мулти Пептиден Серум-Зацврстување, Измазнување Формула За Намалување На Брчките

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

ПОПРАВКА И ОБНОВУВАЊЕ Зачувајте ја и надополнете ја влагата на вашата кожа додека видливо ја измазнувате текстурата. Овој регенеративен, концентриран, кристално чист пептиден серум е дизајниран да таргетира знаци на стареење на кожата, како фини линии, досада и брчки. НАДОПОЛНУВАЊЕ НА ВАШИОТ ПРИРОДЕН СЈАЈ. Постигнете мазна завршница на кожата со овој лесен, затегнувачки серум. Течните Пептиди се формулирани со мешавина од есенцијални мулти-пептиди од 30 проценти, кои работат на заживување на еластичноста и отскокнувањето на зрелата кожа. ИНОВАТИВНА ПЕПТИДНА ТЕХНОЛОГИЈА. Овој моќен серум на витални пептиди работи на испорака на тен без возраст, омекнувајќи ја појавата на фини линии и брчки на лицето. Кожата останува видливо мазна и еластична, со подобрена цврстина во целина. БРЗО ЗАЗДРАВУВАЊЕ ХИДРАТАЦИЈА ХИДРАТАЦИЈА. Кожата ќе го испие овој длабок хидратантен серум кој тоне без напор во кожата, внесувајќи го тенот со влага што работи заедно со пептидите за да ја изедначи текстурата на кожата, да ја намали бојата и да ја зголеми живоста. НАЈСОВРЕМЕНИ ТЕХНОЛОГИИ ЗА НЕГА НА КОЖАТА.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата