• Со попуст
  • Неодамнешно
Адеко тапацирана линија Паукокгрин Отоман, 35 инчи, столче за подножје на креветот со златни метални нозе за спална соба, клупа за влегување во дневна соба, паун зеле

Адеко тапацирана линија Паукокгрин Отоман, 35 инчи, столче за подножје на креветот со златни метални нозе за спална соба, клупа за влегување во

 
DEN 1116.80

Количината на стоката
Това е достапна

【Димензии】 35 "L x 165 "H / Тежина капацитет : 300 lbs. 【Материјал】 Линија + сунѓер + метал / Додадете елегантен акцент во вашиот дом со нашата линија Отоманс клупа. 【Удобно седење】 великодушно залепено со Сунѓер со висока густина, клупата во спалната соба е удобна и практична исто така. 【Лесно се склопуваат】 Вклучени се сите потребни упатства и алатки, а инсталацијата може да се заврши во рок од 10 минути. 【100% Задоволство】 Ако имате какви било проблеми со нашите Производи или Севице, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви ги обезбедиме најдобрите солии. 【Димензии】 35 "L x 16.5 "H / Тежина Капацитет : 300 lbs. 【Материјал】 линија + сунѓер + метал / додадете елегантен акцент во вашиот дом со нашата клупа за отоманци. 【Удобно седење-великодушно залепено со сунѓер со висока густина, клупата за спални е удобна и практична. 【Лесно се склопуваат】 Вклучени се сите потребни упатства и алатки, а инсталацијата може да се заврши во рок од 10 минути. 【100% Задоволство】 Ако имате проблеми со нашите производи или sevice, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви ги обезбедиме најдобрите соли.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата