• Со попуст
  • Неодамнешно
Претседателот на сцената Трамп 2024 ХАТ чувајте ја Америка одлична повторно извезена мага САД Бејзбол капа Трамп Хат

Претседателот на сцената Трамп 2024 ХАТ чувајте ја Америка одлична повторно извезена мага САД Бејзбол капа Трамп Хат

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

100% полиестер Затворање на привремено. Само миење на рацете. ПРЕТСЕДАТЕЛОТ Трамп Хет - Бидете дел од историјата со тоа што едноставно го носите! Споделете со пријателите и семејството. Високо квалитетен производ - предниот дел на капакот на HAT има врвен квалитет на вез. Исто така, извезените очни капаци од страната овозможуваат да помине воздухот за да ви помогне да ја одржите главата и да го намалите потењето. Совршени вклопувачки капи - Ние ја дизајниравме оваа капа за бејзбол за да има совршено вклопување во секоја големина на главата. Прилагодливиот Snapback ќе го олесни прилагодувањето во потполност. Нема повеќе неуредни пластични ленти или 'рѓосани токи од сега па натаму. Стилска, разноврсна удобност - идеален за авантури надвор, вклучувајќи митинг, кампања, патување, пешачење, кампување, спорт, риболов, голф и многу повеќе. Зачувајте ја Америка - Заборавете на сите исти стари капи и надградете ја вашата колекција на капа со ова капаче „Зачувај Америка“. Inspirationalе се обожаваат инспиративниот цитат и прекрасното везено американско знаме на страната.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата