• Со попуст
  • Неодамнешно
44n, капа за камионџии Snapback, дрво

44n, капа за камионџии Snapback, дрво

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

80% поли, 20% памук Затворање на привремено. Врвен квалитет : Сите наши капи се испорачани во индивидуална, сопствена кутија за да се осигурат дека пристигнуваат во чиста состојба. Нашите капи се изградени да траат. Постојано направени со најдобрата конструкција, овие капи ќе ја надминат секоја авантура. Удобно : Поточно дизајнирани да бидат предупредувани цел ден секој ден, овие камионџии се дишат и удобни. Направени за на отворено : не само што овие Caps Sport дизајни кои ги претставуваат чудата на нашиот свет на отворено, туку и тие прават совршен додаток за пешачење, кампување, велосипедизам, риболов и сите други видови на авантури за ентузијастите на отворено. Прилагодлива големина : Затворањето на Snapback за една големина одговара на повеќето капа, дизајнирани за секого. Изградба : памук/поли мешавина, круна на камиони со среден профил, заоблен стакло.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата