• Со попуст
  • Неодамнешно
Wiphany Black Endoor Gun Rack and Storage држи 3 огнено оружје со тешки челични wallидови монтиран wallид за складирање на wallидови со држач за силиконски површински хардвер со анти-гребе?

Wiphany Black Endoor Gun Rack and Storage држи 3 огнено оружје со тешки челични wallидови монтиран wallид за складирање на wallидови со држач

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Квалитет на тешки мерачи Заврши со обложен во прав со низа. Длабока кука Гроув. Универзална фитла за пиштол за пиштоли за Wiphany е дизајниран да прикаже ловечки пушки, пушки во тактички стил, пушка или АРС со простор за оптика и сложени лакови. Црната решетка за обложување на силиконот совршено одговара и на едно-барел оружје и со двојни буриња, вклучувајќи рамо до рамо. Носителот на пиштолот поставен со wallидови може да одговара на скоро повеќето видови пиштоли на пазарот со капацитет од 3 пиштоли. Организатор со пиштоли со тешка градба на челик за вашиот дом да го задржи. Тешката мерачка за мерачи Силен wallиден раб за дома, гаража и комерцијални места е изработена од висококвалитетна зацврстена челична суровина со финиш со црна облога, што го прави доволно одлично да се носи на која било околина или клима. Випхани многу пати го тестираше решетката за да ви понуди непобедлив квалитет по прифатливи цени. Знаеме што им требаат на клиентите и ви ги нудат производите што ги сакате со целото срце и добра услуга. Мора да бидете WOW според квалитетот и едноставниот дизајн на запчаниците со пиштолот. Спецификации по многу видови на истражување и тестирање со куќи на клиенти и реални корисници. Конечно ја произведовме оваа решетка со совршена големина за вашиот дом или места. 16,2 "должина x 4" ширина; Вклучен е хардвер за монтирање. Секоја кука е доволно силна за да задржи 30 килограми на wallидната страна на решетката. Инсталирањето на оваа решетка за организатор на метал е лесна за инсталирање и може да ја направат сите за само неколку минути. Ја истуривме нашата страст во најдобрите производи за вас!. Заштеда на простор секогаш се чувствувате лошо поради неуредните пиштоли дома или да ги оштетите пиштолите со тоа што ги ставате случајно? Решетката за пиштол е таков помошник за да ги решите сите проблеми и да имате безбедни и чисти места. Металниот пиштол за пиштол ви овозможува да чувате дополнителни додатоци со грижа за скоро секој вид опрема за пиштол без да се грижите за неуредна. Домот или гаражата никогаш не била толку чиста и уредна како и секогаш, само купете го. Решетката може да одговара на повеќето пиштоли како AR15, AK47, M16, G36, MP5, AWP, M5, SVD и други пушка и пиштол, итн. Едноделни пиштоли за меки подлога се скапи алатки за повеќето корисници и треба внимателно да се зачуваат. Корисниците на пиштоли не сакаат да ги проверат деловите за гребење на нивните пријатели. Пиштолот за пиштол со многу едноставен дизајн, но неговите функции ќе бидат надвор од вашето очекување - изработени од целосна цврста железна плоча и внатре во куки со меко силиконско подлога за да го спречите вашиот пиштол или мечеви да гребеат, лизгаат и климата за влага. Само купете ги куките и дајте им на вашите пиштоли дом за да останете внатре. Универзална фит-фит-решетката за пиштоли е дизајнирана да прикаже ловечки пушки, пушки во тактички стил, пушка или АРС со простор за оптика и сложени лакови. Црната решетка за обложување на силиконот совршено одговара и на едно-барел оружје и со двојни буриња, вклучувајќи рамо до рамо. Носителот на пиштолот поставен со wallидови може да одговара на скоро повеќето видови пиштоли на пазарот со капацитет од 3 пиштоли. Организатор со пиштоли со тешка градба на челик за вашиот дом да го задржи. Тешката мерачка за мерачи Силен wallиден раб за дома, гаража и комерцијални места е изработена од висококвалитетна зацврстена челична суровина со финиш со црна облога, што го прави доволно одлично да се носи на која било околина или клима. Випхани многу пати го тестираше решетката за да ви понуди непобедлив квалитет по прифатливи цени. Знаеме што им требаат на клиентите и ви ги нудат производите што ги сакате со целото срце и добра услуга. Мора да бидете WOW според квалитетот и едноставниот дизајн на запчаниците со пиштолот. Спецификации по многу видови на истражување и тестирање со куќи на клиенти и реални корисници. Конечно ја произведовме оваа решетка со совршена големина за вашиот дом или места. 16,2 "должина x 4" ширина; Вклучен е хардвер за монтирање. Секоја кука е доволно силна за да задржи 30 килограми на wallидната страна на решетката. Инсталирањето на оваа решетка за организатор на метал е лесна за инсталирање и може да ја направат сите за само неколку минути. Ја истуривме нашата страст во најдобрите производи за вас!. Заштеда на простор секогаш се чувствувате лошо поради неуредните пиштоли дома или да ги оштетите пиштолите со тоа што ги ставате случајно? Решетката за пиштол е таков помошник за да ги решите сите проблеми и да имате безбедни и чисти места.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата