• Со попуст
  • Неодамнешно
Мастило Капи Чаши Игли Сет-Beoncall 1000pcs Мастило Чаши Средни За Еднократна употреба 50pcs Машина Игли Мешани Големина 3RL 5RL 7RL 9RL 3RS 5RS 7RS 9RS 5M1 7M1 Круг Лагер Шејдер Магнум…

Мастило Капи Чаши Игли Сет-Beoncall 1000pcs Мастило Чаши Средни За Еднократна употреба 50pcs Машина Игли Мешани Големина 3RL 5RL 7RL 9RL

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Сет за МЕШАНИ ИГЛИ-50 парчиња стерилизирани игли со Мешана големина, 5 парчиња од секоја големина : 3rl, 5rl, 7rl, 9rl, 3rs, 5rs, 7rs, 9rs, 5m1, 7m1 , ротирачки стерилизирани игли избрани големини за лагер и шејдер, се применуваат на цевки и совети, сите машини ●КАПАЧИЊА СО МАСТИЛО со СРЕДНА ГОЛЕМИНА - можете да добиете 1000 парчиња чаши со мастило, детално мерење : Внатрешен Дијаметар 1,1 см / 0,4 инчи; Надворешен Дијаметар 1,4 см / 0,6 инчи; Висина 1,0 см / 0,39 инчи. Голема вредност и голем пакет доволно за долготрајна употреба. €Висок КВАЛИТЕТ - Изработена Со медицински одделение од нерѓосувачки челик, секоја игла доаѓа поединечно спакувани во стерилен блистер пакет и поединечно печат со датуми на истекување. Секоја ротирачка игла за пиштол е само за еднократна употреба. ●НАЈДОБРО СНАБДУВАЊЕ - ова 50 пакување игли од нерѓосувачки челик доаѓа со различни најчесто користени големини - Тркалезна Постава, тркалезна Шејдер и Игли За Магнум Шејдер. Иглите се задолжителни материјали за сите уметници. ●Како ДА СЕ КОРИСТИ - Иглите За Тркалезни Облоги се користат за фини линии и детална работа.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата