• Со попуст
  • Неодамнешно
Ножици на Lakikajd ножици од не'рѓосувачки челик, канцелариски канцелариски канцелариски канцелариски хартија, сечење кујна остра и издржлива

Ножици на Lakikajd ножици од не'рѓосувачки челик, канцелариски канцелариски канцелариски канцелариски хартија, сечење кујна остра и издржлива

 
DEN 1681.12

Количината на стоката
Това е достапна

Усвојување на патентирани патентирани сечила на титаниум со високи перформанси, кои се потешки и потрајни од челикот ● Не'рѓосувачки челик, сечилото е изработено од не'рѓосувачки челик, работ на сечење е остар и издржлив и лесно може да се намали 32 слоеви на ткаенина. ● Слики-доказ и без мелење, светло тело, мек плик, убав и цврст, удобен за држење. ● Намалување на повеќе од 120.000 пати, услужниот живот може да достигне повеќе од 120.000 пати откако ќе биде заштитена од атмосферата и светла линија за производство на автоматско калење и -180 ℃ криогени третман. ● Изглед на текстура, прецизна изработка, убавина од текстура. Усвојување на патентирани патентирани сечила на титаниум со високи перформанси, кои се потешки и потрајни од челикот. ● Не'рѓосувачки челик, сечилото е изработено од не'рѓосувачки челик, работ на сечење е остар и издржлив и лесно може да се намали 32 слоеви на ткаенина. ● Слики-доказ и без мелење, светло тело, мек плик, убав и цврст, удобен за држење. ● Намалување на повеќе од 120.000 пати, услужниот живот може да достигне повеќе од 120.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата