• Со попуст
  • Неодамнешно
BDPWSS Смешно ТВ -шоу инспириран асистент за подароци на регионалниот менаџер ТВ -шоу торба за пријател за пријател

BDPWSS Смешно ТВ -шоу инспириран асистент за подароци на регионалниот менаџер ТВ -шоу торба за пријател за пријател

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Полиестер Полиестерска обвивка. Машинска миење торба со ТВ -lубовник Цитат : Асистент на регионалниот менаџер. Одличен подарок за сите фанови. Совршен избор за подароци за кој било регионален менаџер или шеф да го земе за да помогне во инспирирање или мотивирање на своите вработени. Материјал : Направено од мек полиестерски материјал, двострана печатена, водоотпорна обвивка со прекрасен цитат и зачудувачки принт на површината. Мерење : Секоја торба е со големина приближно 14,2 x 12,6 инчи. Повеќекратни намени : Совршено за секојдневно или за обична пригода разноврсна за употреба во секој случај како работа, училиште, патување, плажа, шопинг, салата, недела или секојдневна употреба. Овие торбички за еднократна употреба одлични за сите сезони, одлична алтернатива за чанта за современиот професионален или студентски колеџ. Ако имате какво било прашање, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе одговориме за 24 часа. Willе се обидеме да се потрудиме да решиме какви било проблеми и да ви обезбедиме најдобри услуги за клиенти. Полиестерска обвивка. Машинска миење торба со ТВ -lубовник Цитат : Асистент на регионалниот менаџер. Одличен подарок за сите фанови. Совршен избор за подароци за кој било регионален менаџер или шеф да го земе за да помогне во инспирирање или мотивирање на своите вработени. Материјал : Направено од мек полиестерски материјал, двострана печатена, водоотпорна обвивка со прекрасен цитат и зачудувачки принт на површината. Мерење : Секоја торба е со големина приближно 14,2 x 12,6 инчи. Повеќекратни намени : Совршено за секојдневно или за обична пригода разноврсна за употреба во секој случај како работа, училиште, патување, плажа, шопинг, салата, недела или секојдневна употреба.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата