• Со попуст
  • Неодамнешно
Lorvies за еднократна употреба на намирници за зајдисонце плажа Јога рамнотежа што може да се перат големи корпи за складирање корпи за торбичка за купување тота

Lorvies за еднократна употреба на намирници за зајдисонце плажа Јога рамнотежа што може да се перат големи корпи за складирање

 
DEN 708.80

Количината на стоката
Това е достапна

Увезени Нема затворање на затворање. Материјал - 300d Оксфордска ткаенина, цврста ткаенина, не е лесна за оштетена. Големина - 22,0 x 12,6 x 11.4 во / 56 x 29 x 32 cm, со цврста лента за раце. Дизајн - Четири колони за поддршка, корпа за купување по инсталација, а дното е задебелено, што е постабилно и издржливо. Кога не сте во употреба, само извадете ја заградата. CHIC Надграден тоте : Дополнителни рачки за носење може да се држат во вашата рака или да се одморат на подлактицата, држејќи ги рацете слободни додека купувате. Повторно користење и еколошки - една торба за еднократно купување е еквивалентна на 1000+ пати од користење на пластични кеси за отстранување. Одлична алтернатива за пластични кеси со единечна употреба, кои честопати не се рециклираат и честопати ги загадуваат патиштата и другите јавни места. Изберете модерен и еколошки начин за заштита на нашата земја. Чувајте ги склопените кеси за купување во чантата и автомобилот за итни случаи или активности на отворено. Материјал : 300 D Оксфордска ткаенина Големина : 22.4 во / 56 x 29 x 32 cm Карактеристики : Цврст лента за рака; Четири колони за поддршка, корпа за купување за поддршка по инсталацијата Тоте одржува форма и одржувајте исправено отворете прекрасна алтернатива за торба за еднократна употреба, секоја торба е направена од материјал со врвен квалитет. Четири колони за поддршка го чуваат, ќе ја одржат својата форма на кутија дури и кога се целосно натоварени со тешки предмети.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата