• Со попуст
  • Неодамнешно
Јакна од кучиња од бура Кромер - Зимско руно милениче палто

Јакна од кучиња од бура Кромер - Зимско руно милениче палто

 
DEN 720.00

Количината на стоката
Това е достапна

Јакна од руно : Јакната за кучиња од Кромер Кромер нуди класичен каид во стил на карирана, но изградена за тоа добро момче или девојче во вашиот живот Со ленти за куки и јамка дизајнирани да останат безбедно на вашето домашно милениче, оваа јакна е совршен додаток за вашиот крзнен пријател. Состав : Оваа зимска јакна е конструирана од 100% меко полиестерско руно. Модерен со ленти за кука и јамка за удобност и безбедност и заврши со пристап до поводник на јаката. Овој капут е совршен за оние студени зимски денови. Симпатична : Јакната на бурната руно Кромер е симпатична и удобна во класичен стил на фланел. Со дизајн на јака, најдобриот пријател на човекот ќе остане топол за време на секоја зимска авантура. Одличен подарок : Јакната на кучињата „Бурна Кромер“ е совршен подарок за тој родител на кучиња во вашиот живот. Достапно во три димензии и две класични бурни бои на Кромер, има јакна за секое кутре со големина во вашиот живот. Исечете и зашиени во САД : Сместено во Мичиген, Сторми Кромер веќе повеќе од еден век изработуваше сигурни и висококвалитетни капи.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата