• Со попуст
  • Неодамнешно
Легендата На Дин И Тајлер Дин Куче Јака Со Црна Облога - Цврст Месинг Хардвер - Црна Големина 20 х 1 1/2 Ширина. Одговара На Големината На Вратот 18 Инчи до 22 Инчи.

Легендата На Дин И Тајлер Дин Куче Јака Со Црна Облога - Цврст Месинг Хардвер - Црна Големина 20 х 1 1/2 Ширина. Одговара На Големината На

 
DEN 2847.20

Количината на стоката
Това е достапна

Кожна плетенка Црна Кожа Поставата. Должина : 18-до 30-инчи. Ширина : 1 1/2" инчи. 2 антички медалјони. Шиење засилено со месинг навртки. Црна Кожа Поставата. Должина : 18-до 30-инчи. Ширина : 1 1/2" инчи. 2 антички медалјони. Шиење засилено со месинг навртки. Како и нашата традиционална јака Од Легендата На Дин, која доаѓа во црно и тен, Легендата На Дин Црната Боја е направена со најдобро полно зрно и Напа кожа, сите во црно за да го направите вашето куче убаво колку што може. Кожни плетенки што се кријат со два антички медалјони и цврсти беж шевови ја поставија оваа прекрасна јака над останатите.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата