• Со попуст
  • Неодамнешно
Јака за кучиња И Поводник Поставени Со Знамето На Шпанија | Одлично За Шпански Празници, Специјални Настани, Фестивали, Денови На Независност И Секој Ден Силен Безб?

Јака за кучиња И Поводник Поставени Со Знамето На Шпанија | Одлично За Шпански Празници, Специјални Настани, Фестивали, Денови На

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дизајни од целиот свет : проверете го целиот наш каталог со кликнување на "Патријапет" веднаш над цената Произведено ВО ЊУ ЏЕРСИ, САД : се наоѓаме Во Њу Џерси и ги правиме нашите производи по нарачка. Ова исто така значи дека нашето време за испорака е брзо во сад. ПРИЛАГОДЛИВИ ЈАКИ : Xsml : 7-11", Sml : 9-13", Med : 12-17", Lrg : 16-26", Xlrg : 27-32". Безбедно : ние користиме метални д-прстени со тежок мерач што се заварени затворени на краевите за да не можат да се отворат. Ова нуди побезбедна јака. Силно : ние не користиме евтини токи. Ние користиме ултра силни токи од брендот Вајнерлок направени од Националната Компанија за Обликување со седиште во САД. Снафуките на нашите каишки се исто така тежок метал. Дизајни од целиот свет : проверете го целиот наш каталог со кликнување на "Патријапет" веднаш над цената. Произведено ВО ЊУ ЏЕРСИ, САД : се наоѓаме Во Њу Џерси и ги правиме нашите производи по нарачка. Ова исто така значи дека нашето време за испорака е брзо во сад. ПРИЛАГОДЛИВИ ЈАКИ : Xsml : 7-11", Sml : 9-13", Med : 12-17", Lrg : 16-26", Xlrg : 27-32". Безбедно : ние користиме метални д-прстени со тежок мерач што се заварени затворени на краевите за да не можат да се отворат.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата