• Со попуст
  • Неодамнешно
Иконски Поводник За Печатење Шепа За Миленичиња, Х-Мал, Црвен

Иконски Поводник За Печатење Шепа За Миленичиња, Х-Мал, Црвен

 
DEN 148.32

Количината на стоката
Това е достапна

Поводникот за куче за печатење шепа од Иконско Милениче има стилска шема што се координира со нашата соодветна јака за печатење шепа (се продава одделно) Координира со соодветни јаки за кучиња за печатење Шепи (се продаваат одделно). Материјал : Најлон И Железо. Земја На Потекло : Кина. Поводникот за куче за печатење шепа од Иконско Милениче има стилска шема што се координира со нашата соодветна јака за печатење шепа (се продава одделно). Координира со соодветни јаки за кучиња за печатење Шепи (се продаваат одделно). Материјал : Најлон И Железо. Земја На Потекло : Кина. Поводникот за куче за печатење шепа од Иконско Милениче има стилска шема што се координира со нашата соодветна јака за печатење шепа (се продава одделно).


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата