• Со попуст
  • Неодамнешно
Исцелен 1 парчиња возрасни биб новороденчиња биб -биб за возрасни, покритие практичен возрасен биб -биб оброк за јадење, кој може да се пее за возрасни

Исцелен 1 парчиња возрасни биб новороденчиња биб -биб за возрасни, покритие практичен возрасен биб -биб оброк за јадење, кој може да се

 
DEN 724.80

Количината на стоката
Това е достапна

Сатен и ПУ полиестер Заштитници за јадење облека- еднократно, машина за перење и суво чистење, повеќе не трошат пари на несоодветни биб за еднократна употреба. Престилка за еднократно користење- Вклучете : 1 п. возрасна биб за јадење, големина за : . Заштитник на облеката Вграден во остатоци од лов на остатоци фаќа храна и истури за да помогне да се задржи носителот уредно и чистачот за јадење за да го намали времето за расчистување. Плукајте со дриблинг крпа-изработено од материјал ,, анти-нафта и,. Снабдувања за хранење на возрасни- Елегантен преден дизајн со материјал обезбедува мекост, но издржливоста и задната бариера ја задржува облеката од излевање и боење. Пакетот вклучува 1 x BIB карактеристики - материјал : сатен и PU полиестер за хранење биб - стари лица за возрасни. - Овој возрасен биб засекогаш ќе ја задржи облеката без дамка без дамка практична биб. - Користете ја оваа биб за печење и еднократно за да ги задржите заштитниците на облеката за облека. - Со врвен материјал за ткаенини, издржлив и водоотпорен биб за еднократно користење.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата