• Со попуст
  • Неодамнешно
Транспарентни Церади Церади Балкон Водоотпорна Завеса Водоотпорна Завеса Капак Отпорен На Дожд Пластична Крпа Прозорец За Дожд Проѕирен Ролетни

Транспарентни Церади Церади Балкон Водоотпорна Завеса Водоотпорна Завеса Капак Отпорен На Дожд Пластична Крпа Прозорец За Дожд

 
DEN 6911.84

Количината на стоката
Това е достапна

☞ Карактеристикисинтеза на висока температура, двостран водоотпорен, флексибилен материјал, без мирис, опкружен со напредна високотехнолошка технологија, вклучувајќи метален четириаголен отвор, водоотпорен, киселина, отпорен на корозија, долгорочна заштита од сонце, антифриз, анти-стареење, лесен за брчки ☞ Алуминиумско-цинкова легура отпорна на ' Рѓа ey сите страни се перфорирани со растојание од 1 м . Материјалот е мек, умерено густ и лесен за преклопување, Добра цврстина, добра транспарентност и целосна водоотпорност. ☞ Бројни големини(Различни големини достапни за да одговараат на вашите потреби), имајте предвид дека големината на финишот е малку пократка од големината на сечењето како што се рекламира, поради преклопот на рабовите. ☞ ВОДООТПОРНИ и ИЗДРЖЛИВИ tar Тешките церади содржат дополнителен дебел слој кој помага да се намали деградацијата од продолжено изложување на сонце, двојно ламинирање за отпорност на вода, шевови/рабови запечатени со топлина, што може да се перат, водоотпорни, отпорни на собирање, отпорни на сончева светлина што ги прави ефикасни во секоја клима. ☞ ВРЗЕТЕ ГО ЛЕСНОметални громови отпорни на ' рѓа секој. Агол на задебелување, удобна фиксација, на секој агол дозволете оваа поли церада да биде врзана и обезбедена едноставно. Создадете "шатор" за кампување, саеми и повеќе активности на отворено!. ☞ Карактеристикисинтеза на висока температура, двостран водоотпорен, флексибилен материјал, без мирис, опкружен со напредна високотехнолошка технологија, вклучувајќи метален четириаголен отвор, водоотпорен, киселина, отпорен на корозија, долгорочна заштита од сонце, антифриз, анти-стареење, лесен за брчки. ☞ Алуминиумско-цинкова легура отпорна на ' Рѓа ey сите страни се перфорирани со растојание од 1 м . Материјалот е мек, умерено густ и лесен за преклопување, Добра цврстина, добра транспарентност и целосна водоотпорност. ☞ Бројни големини(Различни големини достапни за да одговараат на вашите потреби), имајте предвид дека големината на финишот е малку пократка од големината на сечењето како што се рекламира, поради преклопот на рабовите. ☞ ВОДООТПОРНИ и ИЗДРЖЛИВИ tar Тешките церади содржат дополнителен дебел слој кој помага да се намали деградацијата од продолжено изложување на сонце, двојно ламинирање за отпорност на вода, шевови/рабови запечатени со топлина, што може да се перат, водоотпорни, отпорни на собирање, отпорни на сончева светлина што ги прави ефикасни во секоја клима. ☞ ВРЗЕТЕ ГО ЛЕСНОметални громови отпорни на ' рѓа секој.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата