• Со попуст
  • Неодамнешно
Градите на отворено за издавање на пункција ПСИ Алатка за мерач со висок притисок, торба за велосипеди Поправка мини велосипед пумпа за велосипеди, комплет за попр?

Градите на отворено за издавање на пункција ПСИ Алатка за мерач со висок притисок, торба за велосипеди Поправка мини велосипед пумпа

 
DEN 1011.20

Количината на стоката
Това е достапна

Ниту една пумпа за пумпа или изгубена пумпа со нашата безбедна заграда за монтирање на велосипеди ја прави пумпата цврсто поставена на велосипедот, светлина и преносна Квалитетен материјал : Изработено е од алуминиумска легура, што е лесна и издржлива. Гасната цевка е изработена од компјутерски материјал, кој е отпорен на топлина и отпорна на ладно и се одржува меко на сите времиња. Влезот на воздухот усвојува запечатен дизајн, кој ја подобрува ефикасноста на полнење. Опремено со мерач на притисок : Новиот барометар јасно го покажува притисокот, до 150 psi. Операцијата е едноставна, ставете ја соодветната дупка во вентилот за гуми, отворете ја рачката и започнете да се надувува. Мулти-употреба не само за надувување гуми : Доаѓа со игла за гас за надувување на спортски топки, како што се кошарка, фудбал и рагби. Особено се вклопува во државната заграда за планински велосипеди ја прави пумпата цврсто монтирана на велосипедот, светло и преносно. Квалитетен материјал : Изработено е од алуминиумска легура, што е лесна и издржлива. Гасната цевка е изработена од компјутерски материјал, кој е отпорен на топлина и отпорна на ладно и се одржува меко на сите времиња. Влезот на воздухот усвојува запечатен дизајн, кој ја подобрува ефикасноста на полнење. Опремено со мерач на притисок : Новиот барометар јасно го покажува притисокот, до 150 psi. Операцијата е едноставна, ставете ја соодветната дупка во вентилот за гуми, отворете ја рачката и започнете да се надувува. Мулти-употреба не само за надувување гуми : Доаѓа со игла за гас за надувување на спортски топки, како што се кошарка, фудбал и рагби.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата